05.05.2022

Kevadseminar sisekujundajatele

5. mail toimus juba kuues meie korraldatud seminar, kuhu kutsusime rääkima Merko Ehituse, ForGreenerLife ja 4est Floors esindajad ning kuulajateks sisearhitektid ning -kujundajad.

Merko Ehituse esitluse keskmes oli vannitubadesse keraamiliste plaatide valimine ning nende kombineerimine. Arutlesime põhjalikult, kui tähtsad on korrektsed plaadi mõõdud ja ruumi joonised, mille järgi plaatijad tööd ka teha saaksid ning milliseid lahendusi kasutada nurkade viimistlemiseks, et hiljem tulemus silma ei riivaks.

4est Floors tutvustas kvaliteetseid kurvilisi põrandaid, mis löövad laineid üle maailma. Paigaldamiseks on välja töötatud lihtne süsteem, et tulemus oleks veatu.

ForGreenerLife võttis endaga kaasa palju puukoortest ja samblikest tehtud seinapaneelide näidiseid. Rõõm oli kuulata, kuidas ettevõtte on tänu nõudlusele kiiresti kasvanud ning millised on nende tulevikuplaanid.

4est Floors ja ForGreenerLife tootenäidistega saab jätkuvalt tutvuda meie salongis.

Järgmine seminar sisekujundajatele, -arhitektidele ja disaineritele toimub juba 25.01.2023. Võta meiega julgelt ühendust, kui soovid informatsiooni järgmiste ürituste kohta.