Eico värv

Eico värv on toodetud Islandil, kus värvide tootmine toimub 100% taastuvenergial. Värvid on väga keskkonnasõbralikud ning neid on võimalik niiskelt puhastada. Värve iseloomustab madalaim vabalt lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC ≤ 0.5%) emitatsioon ruumi õhku, mistõttu sobib värv allergikutele ning nendega saab viimistleda haiglaid, lasteaedu ja koole. Värv on mõeldud kasutamiseks peamiselt sisetingimustes ja seda saab pinnale kanda pintsli ja rulliga.

Alterior Matt on kvaliteetne laia kasutusvõimalusega matt veekindel värv, mis ei pleegi ja säilitab oma esialgse tooni, samuti ei muutu toon aja jooksul kollakamaks. Värv on hea nakkuvusega, kinnitub erinevatele aluspindadele, ka vanadele alküüdvärvi kihtidele. Sobib kasutamiseks sisetingimustes: seintel, lagedel, mööblil, kivipindadel jms. Välistingimustes vähemalt 3 kihis: seintel, mööblil, betoonil ja mineraalsetel aluspindadel.

Eico Hellmatt on täismatt värv, mis on välja töötatud lagede värvimiseks, aga sobib suurepäraselt ka seinale ja mööblile.

Eicole sobivad väga erinevad aluspinnad, näiteks betoon, tellis, tsement- ja kipskrohvitud pinnad, lubikrohv, savikrohv, kipsplaat, puitkiudplaat, klaas, kivi, paber, papp, puitpinnad (krunditud) jms.

1L värvi katab keskmiselt 8-10m2/1 kihis, 5m2/2 kihis. Baasmaterjali ühikuhind 39.60€/1L. Eico värvipurkide toonimine on baashinna sees. Meil asub salongis toonimismasin, millega saab lisaks Eico ametlikule värvikaardile värvi toonida ükskõik millise värvikaardi alusel.

Küsi hinnapakkumist