Creative-Cables

Kangasjuhtmed

Pakume erineva tekstiilviimistlusega kangasjuhtmeid. Populaarsemad materjalid on näiteks puuvill, jute, linane ja kunstsiid. Saadaval on nii ühevärvilised kui ka mitmevärvilised mustritega juhtmed, mati või läikiva viimistlusega. Püüame aidata kõigil leida täiusliku kaabli, mis tooks valgust teie igapäevaellu, koju ja kontorisse. Suurema valiku näidistega saab tutvuda salongis.

Puuvillast kaablid

Puuvillast kaablid sobivad ideaalselt hubase keskkonna loomiseks või vintage viimistlusega interjööri. Sageli kombineeritakse messingust, vasest, rauast või portselanist detailidega. Puuvillast kaablid mõjuvad mati ja loomulikuna.

Kunstsiidist kaablid

Kunstsiidiga kaablid sobivad ideaalselt kaasaegse ja elegantse välimusega valgustusprojektide jaoks, pakkudes erksaid ja läikivaid värvilahendusi. Sageli kombineeritakse kunstsiidist kaableid värvilise metalli, kroomitud või satiinviimistlusega detailidega.

Linasest kaablid

Linasest materjalist kaablid sobivad ideaalselt hubase keskkonna loomiseks või vintage viimistlusega interjööri. Sageli kombineeritakse messingust, vasest, rauast või portselanist detailidega. Linasest kaablid mõjuvad mati ja loomulikuna.

Jutest kaablid

Jutega kaetud ümmargust elektrikaablit iseloomustab selle kiudude kare välimus. Naturaalse materjalina on see kaabel lampide jaoks ideaalne keskkonnasõbralik detail, mida soovitame kombineerida puitdetailidega.

Köiskaablid

Köiskaableid on kolme erineva läbimõõduga, 16mm, 24mm ja 30mm. Olenevalt materjali valikust saab interjööri lisada looduslikumat ja mahedamat tooni või erksamaid ja pilkupüüdvaid detaile.

Creative-Tube

Tänu metallniitidele säilitab Creative-Tube täpselt sellise kuju, nagu vaja. Enam ei pea elektrisüsteeme seina sisse peitma, vaid koos pistikupesade ning lülititega saab luua silmapaistvaid lahendusi.

Kaablid õue

Creative-Cables väliskaablid taluvad temperatuuri vahemikus -25°C – +60°C. Valikus on erinevates toonides ning materjalidega kaablid.

Valguskettide kaablid

Kaablid, mida saab kasutada nii sise- kui ka välistingimuses, temperatuuri taluvus -40°C – + 60°C.