Niisked ruumid

Lubja baasil viimistlusmaterjalid sobivad kasutamiseks nii kuivades kui ka niisketes ruumides. Lubjast toodetel on kõrge pH tase ja pärsib hallituse tekkimist seinal, seetõttu sobivad hästi ruumidesse, kus on rohkem niiskust.

Meie toodetest sobivad niiskete ruumide viimistlemiseks tadelakt, marmor-lubikrohv, marmor-lubipahtel, marmor-lubivärv ja Stucco peenpahtel.

Tadelakt

Traditsiooniline Maroko krohvimistehnika veekindlate pindade viimistlemiseks. Tadelakti eriliselt kumav pind mõjub võluvana ja ligitõmbavana. Tehnika, kus seda väikese kiviga tihendatakse, tekitab kergelt lainelise ja loomulikult läikiva pinna. Krohvi värvitoon jääb läbikumav ja varjundirohke.

Stucco peenpahtel

Lihtsalt käsitletav lubipahtel, mis on mõeldud sileda pinna töötlemiseks siseruumides. Kahe- kolme õhukese kihiga saavutate kauni läbikumava tulemuse, mis meenutab oma välimuselt marmorit.

Marmor-lubikrohv

Hea nakkuvusega mineraalne kuivsegu siseruumidesse nii siledate kui struktuursete pindade tegemiseks. Teralisuse annavad marmorisõelmed ning segu on olemas kahe erineva terasuurusega (1,4mm ja 0,9mm).

Marmor-lubipahtel

on laia kasutusvõimalusega, hea nakkuvusega mineraalne kuivsegu siseruumides. Terasuurus kuni 0,5 mm. Lubipahtel on mõeldud siledate või kergelt struktuursete pindade tegemiseks.

Marmor-lubivärv

Valikus on nii sile kui ka stuktuurne marmor-lubivärv. Värvi toonimiseks kasutatakse erinevaid mineraalseid pigmente, millega saab luua julgeid ja erilisi lahendusi. Marmor-lubivärvi on võimalik kasutada niisketes ruumides eeldusel, et värv ei puutu otseselt kokku veega. Tulemus jääb hubane ja mõnusalt pilvine. Värvi kantakse seinale pintsliga.