EICO

100% taastuvenergial toodetud eico värvid on keskkonnasõbralikud, kergesti hooldavad ning sobilikud erinevatele aluspindadele.

Värv on toodetud Islandil, kus värvide tootmine toimub 100% taastuvenergial. Värvid on väga keskkonnasõbralikud ning neid on võimalik niiskelt puhastada. Värvid on ei pleegi ning säilitavad on esialgse tooni, ei muutu aja jooksul kollakamaks. Värv on hea nakkuvusega, kinnitub erinevatele aluspindadele, ka vanadele alküüdvärvi kihtidele. Värve iseloomustab madalaim vabalt lenduvate orgaaniliste ühendite (VOC ≤ 0.5%) emitatsioon ruumi õhku, mistõttu sobib värv allergikutele ning nendega saab viimistleda haiglaid, lasteaedu ja koole.

Alterior Matt on kvaliteetne laia kasutusvõimalusega matt veekindel värv sise- ja välistingimustesse. Sobib kasutamiseks sisetingimustes: seintel, lagedel, mööblil, kivipindadel jms. Välistingimustes vähemalt 3 kihis: seintel, mööblil, betoonil ja mineraalsetel aluspindadel. Läikeaste 5, VOC ≤ 0.5%, pestavus 2000.
Hellmatt on täismatt värv, mis on välja töötatud lagede värvimiseks, aga sobib suurepäraselt ka seinale ja mööblile. Läikeaste 4, VOC 0,1%, pestavus 500.
Flat Eggshell on poolmatt värv sisetingimustesse. Sobib lagede, seinte, puit- ja metallpindade värvimiseks. Läikeaste 15, VOC ≤5.5%, pestavus 1200.
Alterior Eggshell on poolmatt värv sise- ja välistingimustesse. Sobib seinte, lagede, katusekivide värvimiseks. Läikeaste 20, VOC ≤ 2.5%, pestavus 3000.
Alterior Satin on poolläikiv värv sise- ja välistingimustesse. Sobib seinte, lagede, katusekivide värvimiseks. Läikeaste 30, VOC ≤ 2.5%, pestavus 4600.
Alterior Gloss on läikiv värv sise- ja välistingimustesse. Sobib seinte, lagede, katusekivide värvimiseks. Läikeaste 80, VOC ≤ 2.5%, pestavus 7000.
Alterior Floor on pooläikiv värv puit- ja betoonpõrandate värvimiseks. Läikeaste 40, VOC ≤ 2.5%, pestavus 5000.

Eicole sobivad väga erinevad aluspinnad, näiteks betoon, tellis, tsement- ja kipskrohvitud pinnad, lubikrohv, savikrohv, kipsplaat, puitkiudplaat, klaas, kivi, paber, papp, puitpinnad (krunditud) jms.

1L värvi katab keskmiselt 8-10m2/1 kihis, 5m2/2 kihis. Baasmaterjali ühikuhind 39.60€/1L. Värvi toonimine on baashinna sees. Meil asub salongis toonimismasin, millega saab lisaks Eico ametlikule värvikaardile värvi toonida ükskõik millise värvikaardi alusel.

eicoga värvitud korter
Merko arendus Tiiu 12, foto: Märt Lillesiim
eicoga värvitud korter
Merko arendus Tiiu 12, foto: Märt Lillesiim
eicoga värvitud mööbel
Väike mööblistuudio
eicoga värvitud mööbel
Väike mööblistuudio