Värvid

Eico värv

Eico värvid on väga keskkonnasõbralikud ning neid on võimalik niiskelt puhastada. Eico värvides on pea olematu kogus vabalt lenduvaid osakesi, mistõttu on nad sobilikud kasutada allergikutele ning nendega võib viimistleda isegi haiglaid, lasteaedu ja koole. Eico värvid sobivad ka puidule.

Savivärv

Pintsliga seina ja lakke kantav värv, mis koosneb jahvatatud savist, kaoliini tärklisest ning kvartsliivast. Savivärvil on viis põhi tooni: marmorvalge, veneetsiavalge, kreemvalge, ookerkollane ja savipunane. Tulemus jääb hubaselt pilvine ning kergelt sädelev.

Kaseiinvärv

Matt seina- ja laevärv, mis sobib kuivadesse siseruumidesse. Kaseiinvärvi on võimalik pinnale kanda nii pintsli kui rulliga.

Marmor-lubivärv

Valikus on nii sile kui ka stuktuurne marmor-lubivärv. Värvi toonimiseks kasutatakse erinevaid mineraalseid pigmente, millega saab luua julgeid ja erilisi lahendusi. Marmor-lubivärvi on võimalik kasutada niisketes ruumides eeldusel, et värv ei puutu otseselt kokku veega. Tulemus jääb hubane ja mõnusalt pilvine. Värvi kantakse seinale pintsliga.

Kattev linaõlivärv

Linaõlivärv on hea katvusega, ilmastikukindel ja vaiguvaba õlivärv puidust sise- ja välispindadele. Värv ei pragune ega kooru ning tänu difuussusele saab niiskus liikuda puidust väljapoole ning seega on puit kaitstud kõdunemise eest.

Lasuurne linaõlivärv

Ilmastikukindel ja elastne värv puitpindadele, kuid ei sobi põrandale. Puidu kaitseks tuleb värvi toonida. Värvitud pind jääb läikiv ja hingav, mistõttu saab niiskus alati puidust välja liikuda. Värv ei pragune ega kooru pinnalt maha, on mustust- ja vetthülgav ning ökonoomne.