KONSULTATSIOON SISEARHITEKTILE

Pakume Haim viimistlussalongis huvilistele konsultatsiooni, kus tutvustame pakutavaid materjale ning räägime nende sobivusest interjööris.

Inimesed veedavad suurema osa oma elust tubastes tingimustes ning seetõttu on väga oluline silmas pidada, milliste materjalidega end ümbritseme. Erilist tähelepanelikkust on vaja viimistlusmaterjalide valikul, mis otseselt puutuvad kokku õhuga. Õhuga kokku puutuvate materjalide puhul on kõige suurem tõenäosus, et reageerimisel satuvad meie hingatavasse õhku lendlevad osakesed, mis on tervisele kahjulikud. Meie viimistlusmaterjalidega saab ohutult luua hubast õhkkonda koju ning värskendavaid efektseinu büroodesse.

Pakume sisearhitektidele, -kujundajatele ja interjööridisaineritele konsultatsiooni, kus tutvustame pakutavaid materjale ning räägime nende sobivusest interjööris. Salongist leiab ka raamatuid ja näidiseid eksklusiivsemate materjalide kohta, millega meie meistrid on varem kokku puutunud ning on võimelised soovi korral teostama.

Konsultatsiooni jooksul saab näha ja katsuda palju erinevaid näidiseid, millest loome Teile soovi korral tervikliku valiku erinevate materjalide ja toonidega. Nii saate näidistega käia objektidel ning klientidel tekib parem ettekujutus lõpptulemusest.

Samuti olete konsultatsioonile oodatud ka koos klientidega, et kohe ühine visioon paika panna.

Konsultatsioonile tulekuks võta meiega julgelt ühendust!

haim näidised