KONSULTATSIOON VIIMISTLEJALE

Pakume Haim viimistlussalongis dekoratiivviimistlejatele konsultatsiooni ja koolitusi, kus tutvustame pakutavaid materjale ning jagame nippe, kuidas neid edukalt ja efektiivselt pinnale kanda.

Inimesed veedavad suurema osa oma elust tubastes tingimustes ning seetõttu on väga oluline silmas pidada, milliste materjalidega end ümbritseme. Erilist tähelepanelikkust on vaja viimistlusmaterjalide valikul, mis otseselt puutuvad kokku õhuga. Õhuga kokku puutuvate materjalide puhul on kõige suurem tõenäosus, et reageerimisel satuvad meie hingatavasse õhku lendlevad osakesed, mis on tervisele kahjulikud. Meie viimistlusmaterjalidega saab ohutult luua hubast õhkkonda koju ning värskendavaid efektseinu büroodesse.

Pakume dekoratiivviimistlejatele konsultatsiooni, kus tutvustame pakutavaid materjale ning jagame nippe, kuidas neid edukalt ja efektiivselt pinnale kanda. Konsultatsiooni jooksul saab näha ja katsuda palju erinevaid näidiseid ning soovi korral ka ise mõne materjaliga proovi teha.

Materjalide kohta on meil põhjalikud tootejuhendid ning vajadusel vastab ehitusspetsialist ka jooksvalt tekkivatele küsimustele.

Konsultatsioonile tulekuks võta meiega julgelt ühendust!

haim näidised