MARMOR-LUBIPAHTEL

 Laia kasutusvõimaluse ja hea nakkuvusega mineraalne viimistlusmaterjal siseruumidesse.

Marmor-lubipahtel on laia kasutusvõimalusega, hea nakkuvusega mineraalne viimistlusmaterjal siseruumidesse. Marmor-lubipahtli tera suurus on kuni 0,5mm. Tänu nii väiksele terale saab luua siledaid või kergelt struktuurseid pindasid. Sobilik kõikidele tugevatele ja kergelt imavatele aluspindadele siseruumides, nagu mineraalsed krohvid, krunditud kipsplaat ja betoon. Sobib niisketesse ruumidesse. Kuivsegu on naturaalset valget värvi. Toonime marmor-lubipahtlit Kreidezeit pulberpigmentidega ning teeme personaalseid värvinäidiseid. Toonidega saab tutvuda salongis.

Sobilik kõikidele piisavalt tugevatele ja kergelt imavatele aluspindadele siseruumides nagu mineraalsed krohvid, eelnevalt lauspahteldatud ja krunditud kipsplaat, betoon. Kõrge pH tõttu (13) toimib marmor-lubipahtel loodusliku fungitsiidina ja sobib seetõttu eriti hästi vannitubadesse ja teistesse niisketesse ruumidesse.

Müüme materjali vastavalt ruutmeetritele ning arvestame aluspinna imavuse eripärasid. Materjali keskmine kulu ühe kihina kandes on 1kg/m2. Baasmaterjali hind on 9.30€/m2, millele lisandub pigmendi hind vastavalt toonile ning kaitse.

marmor-lubipahtel vannitoas
Marmor-lubipahtel, teostus Eksklusiivviimistlus OÜ