MÖÖBLIVAHA

Linaõli ja mesilasvaha segu töötlemata või looduslike õlidega krunditud puitpindade viimistlemiseks siseruumides.

Mööblivaha on linaõli ja mesilasvaha segu töötlemata või looduslike õlidega krunditud puitpindade viimistlemiseks siseruumides. Sobib hästi mööblile, ustele, puitvooderdistele ja laetaladele. Pind jääb veeauru liikumisele avatud, antistaatiline, vetthülgav ja hästi hooldatav. Toonitav värvimuldade ja mineraalpigmentidega. Pastalaadne konsistents on kergesti puidule kantav, pehme lapiga 1-2 kihina. Hilisem poleerimine harjaga annab kerge siidise läike.

Safloor-mööblivaha on toodetud eriti puhtast, kloorivabalt pleegitatud mesilasvahast. Mesilasvaha sulatatakse, puhastatakse ja lõpuks pleegitatakse aktiivsöe ja pleekmullaga. Segatakse safloorõliga ja ständõlidega, mis annab tulemuseks lahustivaba ja mitte kollaseks muutva puidu viimistlemisvahendi.

Töötlemata või eelnevalt looduslike õlidega krunditud puidupinnad siseruumides. Sobib eriti mööblile, ustele ja puitvooderdisele. Muudab lasuurvärviga värvitud pinnad hoolduskindlaks. Ei sobi põrandatele.

Vaha on müügil 180ml purkides, millega saab katta umbes 4m2. Mööblivaha baasmaterjali hind on 3.71€/m2, safloor-mööblivahal 4.57€/m2, millele lisandub pigmendi hind vastavalt toonile.

mööblivaha
Väike mööblistuudio