STUCCO PEENPAHTEL

Lihtsalt käsitletav lubipahtel, mis on mõeldud sileda pinna töötlemiseks siseruumides.

Stucco peenpahtel on lihtsalt käsitletav lubipahtel, mis on mõeldud sileda pinna töötlemiseks siseruumides. Kahe-kolme õhukese kihiga saavutab kauni läbikumava tulemuse, mis meenutab oma välimuselt marmorit. Läiktehnika edukas paigaldamine nõuab meistritelt teatud vilumust ja käteosavust, seega soovitame enne suurte pindade töötlemist harjutada proovipinnal.
Sobivateks aluspindadeks on siledad lubjast, kipsist ja tsemendist pinnad, kuid kõige ilusama tulemuse saab, kui aluspinnaks on lubipahtel. Kuna tegemist on lubja baasil tootega, siis on seda võimalik kasutada ka niisketes ruumides. Kuivsegu on naturaalset valget värvi. Toonime stuccot Kreidezeit pulberpigmentidega ning teeme personaalseid värvinäidiseid. Toonidega saab tutvuda salongis.

Sobivaks aluspinnaks on siledad lubi-, lubitsement-, tsement- ja kipskrohvi pinnad. Ideaalseks aluspinnaks on lubipahtel.

Müüme materjali vastavalt ruutmeetrite arvule ja arvestame aluspinna imavuse eripärasid. Keskmine materjali kulu on 600g/m2. Baasmaterjali ühikuhind 20.70€/m2, millele lisandub pigmendi hind vastavalt toonile ning kaitse. 

Stucco