TOOTED

Haim viimistlussalongis pakutavate materjalide seast leiab viimistlemiseks tooteid kõikidesse ruumidesse.

Soovitud tulemuse saavutamiseks ja säilitamiseks on lisaks õige materjali valikule vaja ka aluspind vastavalt ette valmistada ning hooldada.

Inimesed veedavad suurema osa oma elust tubastes tingimustes ning seetõttu on väga oluline silmas pidada, milliseid lendlevaid osakesi oma koju laseme. Meie õhus lendleb erinevaid orgaanilisi ühendeid, mis satuvad sinna sünteetiliste ainete reageerimisel hapniku ja niiskusega ning kahjustavad oluliselt meie sissehingatava õhu kvaliteeti. Tervislikuma elu nimel on mõistlik oma kodu viimistleda looduslike materjalidega.

Erilist tähelepanelikkust on vaja viimistlusmaterjalide valikul, mis otseselt puutuvad kokku õhuga. Õhuga kokku puutuvate materjalide puhul on kõige suurem tõenäosus, et reageerimisel satuvad meie hingatavasse õhku lendlevad osakesed, mis on tervisele kahjulikud. Looduslikud materjalid on väga head niiskuse sidujad, niiskus ei satu kondensina seinale või lakke ning hallitus ei hakka vohama, samuti koguvad pinnad vähem tolmu.

Looduslikke materjale on tänaseks arendatud juba sellel määral, et nad vastavad ka kõige nõudlikumale maitsele. Looduslikud viimistusmaterjalid ei jää sünteetilistele materjalide mitte milleski alla.

eicoga värvitud korter
eico värv, Merko arendus Tiiu 12, foto: Märt Lillesiim

Soovitame

savivärv
Savivärv, Triinu Aruoja Interiors

Savivärv

Kuivadesse ruumidesse sobiv pintsliga pinnale kantav värv, mis jääb kergelt struktuurne ning pilvine.

Marmor-lubipahtel, teostus Eksklusiivviimistlus OÜ

Marmor-lubipahtel

Viimistluspahtel, mis sobib lisaks kuivadele ruumidele ka niisketesse oludesse ja millega saab luua väga eriilmelisi pinnastruktuure.

eicoga värvitud korter
Eico värv, Merko arendus Tiiu 12, foto: Märt Lillesiim

Eico värv

Mati tulemusega, pestav keskkonnasõbralik värv, mida saab kasutada nii mööbli kui seinte ja lagede värvimiseks.