KUIVAD RUUMID

Kuivadesse ruumidesse sobivad kõik meie pakutavad viimistlusmaterjalid.

Lisaks lupja sisaldavatest toodetest sobivad kuivade ruumide viimistlemiseks: savivärv, kaseiinvärv, pintsel- ja rullkrohv ning Eico värvid.

savivärv

Savivärv

Pintsliga seina ja lakke kantav värv, mis koosneb jahvatatud savist, kaoliini tärklisest ning kvartsliivast. Savivärvil on viis põhi tooni: marmorvalge, veneetsiavalge, kreemvalge, ookerkollane ja savipunane. Tulemus jääb hubaselt pilvine ning kergelt sädelev.

Kaseiinvärv

Matt seina- ja laevärv, mis sobib kuivadesse siseruumidesse. Kaseiinvärvi on võimalik pinnale kanda nii pintsli kui rulliga.

Pintsel- ja rullkrohv

Kaseiini sideainega krohv, peene struktuuriliste pindade tegemiseks. Krohvi pinnale kandmiseks on võimalik kasutada nii pintslit kui rulli.  Erinevaid pinnastruktuure saab vormida olenevalt segu konsistentsist ja pealekandmise viisist.

eicoga värvitud korter

Eico värv

Eico värvid on väga keskkonnasõbralikud ning neid on võimalik niiskelt puhastada. Eico värvides on pea olematu kogus vabalt lenduvaid osakesi, mistõttu on nad sobilikud kasutada allergikutele ning nendega võib viimistleda isegi haiglaid, lasteaedu ja koole. Eico värvid sobivad ka puidule.

Kaseiinkrunt

Toonitu krunt savi-, lubi-, lubitsement- ja kipskrohvidele ning kipsplaatidele enne värvimist ja krohvimist. Vähendab ja ühtlustab pindade imavust ning liimib väiksemad lahtised osakesed kinni.

Kaseiinlasuur

Kasutatakse lasuursete pindade, švammitehnikate ja šabloonimustrite tegemiseks kuivades siseruumides. Sobib kasutamiseks kõigil imava pinnaga krohvidel ja värvidel.