PAHTLID JA KROHVID

marmor-lubipahtel vannitoas

Marmor-lubipahtel

Laia kasutusvõimalusega ja hea nakkuvusega mineraalne kuivsegu siseruumides. Terasuurus kuni 0,5 mm. Lubipahtel on mõeldud siledate või kergelt struktuursete pindade tegemiseks.

Marmor-lubikrohv, Britta Kodres Interiors

Marmor-lubikrohv

Hea nakkuvusega mineraalne kuivsegu siseruumidesse nii siledate kui struktuursete pindade tegemiseks. Teralisuse annavad marmorisõelmed ning segu on olemas kahe erineva terasuurusega (1,4mm ja 0,9mm).

tadelakt

Tadelakt

Traditsiooniline Maroko krohvimistehnika veekindlate pindade viimistlemiseks. Tadelakti eriliselt kumav pind mõjub võluvana ja ligitõmbavana. Tehnika, kus seda väikese kiviga tihendatakse, tekitab kergelt lainelise ja loomulikult läikiva pinna. Krohvi värvitoon jääb läbikumav ja varjundirohke.

Stucco peenpahtel

Lihtsalt käsitletav lubipahtel, mis on mõeldud sileda pinna töötlemiseks siseruumides. Kahe- kolme õhukese kihiga saavutate kauni läbikumava tulemuse, mis meenutab oma välimuselt marmorit.

Pintsel- ja rullkrohv

Kaseiini sideainega krohv, peene struktuuriliste pindade tegemiseks. Krohvi pinnale kandmiseks on võimalik kasutada nii pintslit kui rulli.  Erinevaid pinnastruktuure saab vormida olenevalt segu konsistentsist ja pealekandmise viisist.