ERITOOTED

Läikseep

Läikseepi kasutatakse tadelakti ja stucco pindade lõppviimistlusel, siledatel lubikrohvi ja lubipahtli pindadel.

Marseille seep

Marseille seep on valmistatud puhastest taimeõlidest, ei sisalda kunstlikke pindaktiivseid aineid, lõhnaaineid, värvaineid ega säilitusaineid. Seepi kasutatakse käte ja töövahendite pesemiseks ning värskelt lubjaga krohvitud pindade seebitamiseks.

Kaseiinkrunt

Kaseiinkrunt on kaseiini baasil värvitu krunt savi-, lubi-, lubitsement- ja kipskrohvidele ning kipsplaatidele enne värvimist ja krohvimist. Vähendab tugevasti imavate pindade imavust ja ühtlustab erineva imavusega aluspindu.

Kaseiinlasuur

Kaseiinlasuur on läbipaistev kaseiini sideainel lasuur, mida kasutatakse lasuursete pindade, švammitehnikate ja šabloonimustrite tegemiseks kuivades siseruumides.

linaõlikitt

Linaõlikitt

Linaõlikitt on klassikaline aknakitt puidust akende klaasimiseks. Pakendis on kasutamisvalmis mass, mis on kergesti töödeldav, ilma kunstvaikude ja lahustiteta ning ei sisalda säilitusaineid või fungitsiide.

linaõlivärnits

Linaõlivärnits

Annab esmase pealispinna kaitse puitpindadele sisetingimustes, loodusliku kivi ja korgi töötlemiseks.

Okaspuidu hõbetaja

Okaspuidu hõbetaja on traditsiooniline pealispinna töötlemise vahend välistingimustes, mis sobib töötlemata okaspuidule. Toode kiirendab puidu hõbedase värvi teket.

värvivesiklaas

Värvivesiklaas

Värvivesiklaas on silikaatvärvide koostisosa, kasutatakse lubi-, lubitsement- ja savikrohvide kinnitamiseks ning betoonpinna viimistlemiseks ja kaitsmiseks.

šellak isoleerkrunt

Šellak

Šellak isoleerkrunti kasutatakse läbitungivate vee-, rooste-, tahma-, või nikotiiniplekkide tõkestamiseks kõikidel imavatel seina- ja laepindadel nagu krohv, tapeet ja puit.

Pigmendid ja sädelused

Pakume laias valikus mineraalpigmente, metallioksiidide ning ohutuid sünteetilisi pigmente, millega toonime enda pakutavaid tooteid. Kõik meie pigmendid on lubjakindlad, pleekimiskindlad ning omavahel segatavad.